Přihlášení do systému:

Heslo:

Počet přístupů:

Kanoistický oddíl
Členská základna oddílu čítá 40 dospělých členů, protože oddílová mládež postupně dosáhla věkové kategorie dospělosti. Oddíl se převážně zabývá vodní turistikou a občasnou účastí na soutěžích pořádaných jako Český pohár vodáků tzv. PRIJON CUP. Momentálně je činnost oddílu omezena na individuální program členstva, protože po povodních v roce 2002 jsme přišli o celou loděnici umístěnou v areálu TJ KIN, U malého jezu včetně vybavení.
Zda se podaří zahájit výstavbu nové loděnice a činnost oddílu včetně náboru nové žákovské základny, záleží na obstarání dostatečné finanční částky z různých možných zdrojů. Hledáme proto i touto cestou případné sponzory (jak materiál, tak finance), kterým bychom mohli po zbudování nové loděnice nabídnout reklamní plochu s uvedením jejich firmy nebo jména.
Aktuality